🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

1 / 5
Shine Bright Rosegold Necklace Charm
Adorn your wrist with our Shine Bright Rosegold Necklace Charm. Style it in creative ways, by attaching it to your necklace, as a keychain charm or as a necklace charm, to craft an elegant look. Crafted in Rosegold Imitation Plating these charms will enhance the beauty of your outfits.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rose Gold |
| Material | Mixed Metal + Rhinestones |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Chain Length: 18", Drop Length: 5 cm |
| Package Content | 1Â Necklace Charm |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Adorn your wrist with our Shine Bright Rosegold Necklace Charm. Style it in creative ways, by attaching it to your necklace, as a keychain charm or as a necklace charm, to craft an elegant look. Crafted in Rosegold Imitation Plating these charms will enhance the beauty of your outfits.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rose Gold |
| Material | Mixed Metal + Rhinestones |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Chain Length: 18", Drop Length: 5 cm |
| Package Content | 1Â Necklace Charm |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$1.55
Original: $5.15
-70%Shine Bright Rosegold Necklace Charm—
$5.15
$1.55Description
Adorn your wrist with our Shine Bright Rosegold Necklace Charm. Style it in creative ways, by attaching it to your necklace, as a keychain charm or as a necklace charm, to craft an elegant look. Crafted in Rosegold Imitation Plating these charms will enhance the beauty of your outfits.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rose Gold |
| Material | Mixed Metal + Rhinestones |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Chain Length: 18", Drop Length: 5 cm |
| Package Content | 1Â Necklace Charm |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |






















