🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

1 / 5
Dainty Heart Rhinestone Rosegold Watch Charm
Our Dainty Heart Rhinestone Rosegold Watch Charm is perfect to add an quirky element to your watches. This ornate watch charm has a dainty design that features a rhinestone heart set in rosegold disk. Clasp this scintillating charm with other charm lockets to create a captivating look.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rosegold + White |
| Material | Mixed Metal + Rhinestone (Immitation Plating) |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Length: 2.3cm, Breadth: 1cm |
| Package Content | 1Â Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Our Dainty Heart Rhinestone Rosegold Watch Charm is perfect to add an quirky element to your watches. This ornate watch charm has a dainty design that features a rhinestone heart set in rosegold disk. Clasp this scintillating charm with other charm lockets to create a captivating look.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rosegold + White |
| Material | Mixed Metal + Rhinestone (Immitation Plating) |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Length: 2.3cm, Breadth: 1cm |
| Package Content | 1Â Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$0.90
Original: $3.00
-70%Dainty Heart Rhinestone Rosegold Watch Charm—
$3.00
$0.90Description
Our Dainty Heart Rhinestone Rosegold Watch Charm is perfect to add an quirky element to your watches. This ornate watch charm has a dainty design that features a rhinestone heart set in rosegold disk. Clasp this scintillating charm with other charm lockets to create a captivating look.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rosegold + White |
| Material | Mixed Metal + Rhinestone (Immitation Plating) |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Length: 2.3cm, Breadth: 1cm |
| Package Content | 1Â Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |






















