🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

1 / 5
Heart of Rosegold Necklace Charm
Our Heart of Rosegold Necklace Charm is ideal for those who enjoy adding hearts charms to their bracelets. This charm will add a fun element to your bracelet, making them an excellent addition to your charm collection. Wear your bracelet charm with a floral dress or denims to complete your looks.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rose Gold |
| Material | Mixed Metal + Rhinestone |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Chain Length: 18", Drop Length: 5 cm |
| Package Content | 1Â Necklace Charm |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Our Heart of Rosegold Necklace Charm is ideal for those who enjoy adding hearts charms to their bracelets. This charm will add a fun element to your bracelet, making them an excellent addition to your charm collection. Wear your bracelet charm with a floral dress or denims to complete your looks.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rose Gold |
| Material | Mixed Metal + Rhinestone |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Chain Length: 18", Drop Length: 5 cm |
| Package Content | 1Â Necklace Charm |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$1.45
Original: $4.82
-70%Heart of Rosegold Necklace Charm—
$4.82
$1.45Description
Our Heart of Rosegold Necklace Charm is ideal for those who enjoy adding hearts charms to their bracelets. This charm will add a fun element to your bracelet, making them an excellent addition to your charm collection. Wear your bracelet charm with a floral dress or denims to complete your looks.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rose Gold |
| Material | Mixed Metal + Rhinestone |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Chain Length: 18", Drop Length: 5 cm |
| Package Content | 1Â Necklace Charm |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |






















